Клініка Норма

НОРМА
медичний центр

Жигайло Віталій Іванович

Лікар вищої категорії психіатр-психотерапевт, рефлексотерапевт, мануальний терапевт Жигайло Віталій Іванович

Лікування тривожних розладів, тривог, ВСД, панічні атаки, агорафобії, фобій, соціофобії, депресій, безсоння, ОКР (обсесивно-компульсивних розладів), неврозу, неврастенії, анорексії, булімії, психосоматика, вегето, хребта , болі в спині, шиї, радикуліт, люмбаго та ін. Захворювання опорно-рухового апарату.

Браторська Віолетта

Психолог, гіпнолог, психотерапевт та НЛП-практик

Я психолог, психотерапевт, володію технікою гіпнозу. У своїй роботі спеціалізуючись на різних техніках гіпнозу та НЛП-прогамування, когнітивної та поведінкової психотерапії. Основні напрями — це робота з депресіями, ВСД, панічними атаками, неврозами та фобіями різного характеру, нав'язливими думками та компульсивними розладами (ГКР). Нерозривно з лікуванням працюю із заниженою самооцінкою та негативними переживаннями минулого досвіду. Я прихильник швидкої психотерапії без прив'язки клієнта до терапевта. Основна мета моєї роботи – повернення людині душевного комфорту, віри в себе та щасливе майбутнє.

Мазуренко Елена

Психолог, психотерапевт

Кризовий психолог із клінічним досвідом роботи, психотерапевт, успішний досвід роботи з психоемоційними розладами - депресіями, паніками, тривогами, страхами, нав'язливостями, порушеннями харчової поведінки, прикордонними станами та ін розладами особистості. Проводить сімейні консультації. У роботі використовує методики когнітивно-поведінкової терапії, гештальт-терапії, травмотерапії, тілесно-орієнтованої терапії. Досвід роботи 12 років

ШУЛІК ОЛЕКСІЙ МИКОЛАЙОВИЧ

лікар вищої категорії

психіатр-психотерапевт досвід роботи 22 роки

БЄЛЯЄВ ДМИТРО ОЛЕКСАНДРОВИЧ

психіатр лікар вищої категорії

досвід роботи 20 років

ЕФИМОВА ІРИНА АНАТОЛІЇВНА

психіатр-психотерапевт

досвід роботи 15 років лікар 2 категорїї

КИЯНЕНКО ДАР'Я ОЛЕКСАНДРІВНА

психіатр дитячий психіатр

досвід роботи 12 років

КРАВЦЕВИЧ НАДІЯ ВІКТОРІВНА

психиатр дитячий психіатр

досвід работи 12 років

ПОЛЮХОВИЧ ІРИНА АРТЕМІВНА

кардіолог-терапевт

досвід роботи 25 років

ЖУР ЮЛІЯ

психолог дитячий психолог психотерапевт

досвід работи 10 років

ГАЛИНА ВЕНІАМІНІВНА

АДМІНІСТРАТОР

Шевчук Катерина Станіславівна

Психолог

Освіта МАУП, м. Київ «Психолог кризових ситуацій», за напрямом підготовки «клінічна психологія». У 2019 р. закінчила курси «Позитивна психотерапія» в ІЄПП(інститут етнопсихології та перспективної психотерапії). Також у 2019 – 2022 році проводила консультації з клієнтами.

Працювала в центрі “ABA” (прикладний аналіз поведінки), проводила корекцію поведінки дітей з аутизмом та іншими особливостями розвитку.

Брала участь у благодійних консультаціях на виставках «Здоров’я та довголіття». Де проводила психологічну підтримку, діагностику, консультацію та психологічну корекцію внутрішньопереміщеним особам та учасникам бойових дій.