Клініка Норма

НОРМА
медичний центр

Жигайло Віталій Іванович

Лікар вищої категорії психіатр-психотерапевт, рефлексотерапевт, мануальний терапевт Жигайло Віталій Іванович

Лікування тривожних розладів, тривог, ВСД, панічні атаки, агорафобії, фобій, соціофобії, депресій, безсоння, ОКР (обсесивно-компульсивних розладів), неврозу, неврастенії, анорексії, булімії, психосоматика, вегето, хребта , болі в спині, шиї, радикуліт, люмбаго та ін. Захворювання опорно-рухового апарату.

Браторська Віолетта

Психолог, гіпнолог, психотерапевт та НЛП-практик

Я психолог, психотерапевт, володію технікою гіпнозу. У своїй роботі спеціалізуючись на різних техніках гіпнозу та НЛП-прогамування, когнітивної та поведінкової психотерапії. Основні напрями — це робота з депресіями, ВСД, панічними атаками, неврозами та фобіями різного характеру, нав'язливими думками та компульсивними розладами (ГКР). Нерозривно з лікуванням працюю із заниженою самооцінкою та негативними переживаннями минулого досвіду. Я прихильник швидкої психотерапії без прив'язки клієнта до терапевта. Основна мета моєї роботи – повернення людині душевного комфорту, віри в себе та щасливе майбутнє.

Мазуренко Елена

Психолог, психотерапевт

Кризовий психолог із клінічним досвідом роботи, психотерапевт, успішний досвід роботи з психоемоційними розладами - депресіями, паніками, тривогами, страхами, нав'язливостями, порушеннями харчової поведінки, прикордонними станами та ін розладами особистості. Проводить сімейні консультації. У роботі використовує методики когнітивно-поведінкової терапії, гештальт-терапії, травмотерапії, тілесно-орієнтованої терапії. Досвід роботи 12 років